- Mag-Chem kielce Profesjonalne środki czystości i kosmetyki samochodowe

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Czystość > Suszarki
 

   Suszarka do rąk WARMTEC EcoFlow
Suszarka do rąk EcoFlow z powodzeniem zastępuje ręczniki papierowe. Jest bardzo lekka więc może być z powodzeniem montowana na cienkich ściankach działowych z płyt kartonowo-gipsowych lub OSB. Bardzo dobrze sprawdza się w obiektach użyteczności publicznej, firmach, barach i restauracjach. Użytkowanie modelu EcoFlow jest przyjemne i komfortowe. Suszarka działa w pełni automatycznie dzięki elektronice zbliżeniowej na podczerwień - start następuje w momencie zbliżenia rąk do wylotu powietrza. Dopracowana konstrukcja i zastosowanie silnika o optymalnej mocy w klasycznej obudowie o regularnych kształtach zaowocowało cichą pracą dmuchawy. Ten model suszarki posiada dwie wbudowane diody sygnalizujące podłączenie urządzenia do sieci oraz pracę suszarki. Chromowany element ozdobny nad dyszą powietrzną wyraźnie polepsza wrażenia stylistyczne. Suszarki do rąk WARMTEC EcoFlow za sprawą niskiej ceny, dobrej jakości podzespołów, trwałej obudowy z tworzywa sztucznego i dopracowanej estetyki zyskały sobie sporą popularność i stanowią nowoczesny akcent w każdej łazience.

Zalety automatycznej suszarki do rąk WARMTEC EcoFlow
- niewielkie rozmiary,
- obudowa z tworzywa odpornego na UV,
- lekka konstrukcja idealna na cienkie ściany,
- cicha i ekonomiczna eksploatacja,
- higieniczne, bezdotykowe włączanie i wyłączanie,
- estetyczna stylistyka,
- prosty montaż,
- suszarka nie wymaga konserwacji,
- diody trybu gotowości i pracy,
- niska cena przy akceptowalnej wydajności suszenia,
- gwarancja 3 lata „door-to-door”.

Oszczędności
Użytkowanie automatycznej suszarki do rąk WARMTEC EcoFlow jest w skali roku prawie 4 razy tańsze od kosztów stosowania ręczników papierowych typu ZZ przy założeniu 100 cykli suszenia w ciągu doby i użycia średnio 3 listków ręcznika na jedno osuszenie. Suszarki do rąk WARMTEC świetnie zastępują ręczniki papierowe, tym samym pozwalają osiągać znaczne oszczędności, całkowicie likwidując problem śmieci po zużytych ręcznikach papierowych.


 

Suszarka do rąk WARMTEC MDF 2000
Suszarka do rąk MDF 2000 znakomicie zastępuje ręczniki papierowe i okazała się hitem sprzedaży na wyposażenie szkół i przedszkoli. To najcichsza suszarka do rąk w gamie producenta WARMTEC. Jej wyjątkowo cicha praca to cecha bardzo istotna w takich placówkach, jak żłobki, przedszkola, szkoły, urzędy i ośrodki konferencyjno-szkoleniowe, ale równie świetnie sprawdza się w innych obiektach o standardowym natężeniu użytkowania. Model MDF 2000 jest lekki i cichy więc śmiało może być zamontowany na bardzo cienkich ściankach działowych z płyt kartonowo-gipsowych lub OSB bez dodatkowego systemu wyciszającego. Użytkowanie tego urządzenia jest bardzo przyjemne i komfortowe. Elektryczna suszarka WARMTEC MDF 2000 działa w pełni automatycznie dzięki elektronice zbliżeniowej na podczerwień. Zaskakująco łagodny start następuje w momencie zbliżenia rąk do szerokiego wylotu powietrza. Wygodę podczas suszenia zapewnia duża przestrzeń pod dyszą dmuchawy, a układ ogrzewający powietrze pracuje wyjątkowo wydajnie. Suszarka MDF 2000 posiada sprawdzoną, klasyczną i trwałą konstrukcję, a dzięki innowacyjnej linii kształtu obudowy stanowi przyjemny i nowoczesny akcent w każdej łazience.
Zalety automatycznej suszarki do rąk WARMTEC MDF 2000:
- najcichsza suszarka WARMTEC na rynku,
- bardzo konkurencyjna cena za wysoką niezawodność i jakość,
- łagodny start dmuchawy,
- trwała obudowa z tworzywa odpornego na promienie UV,
- nowoczesna stylistyka,
- sprawdzona konstrukcja,
- prosty montaż,
- ekonomiczna eksploatacja,
- suszarka nie wymaga konserwacji,
- duża przestrzeń na dłonie pod szeroką dyszą,
- gwarancja 3 lata door-to-door.

Oszczędności
Użytkowanie automatycznej suszarki do rąk WARMTEC MDF 2000 jest w skali roku ponad 4 razy tańsze od kosztów stosowania ręczników papierowych typu ZZ przy założeniu 100 cykli suszenia w ciągu doby i użycia średnio 3 listków ręcznika na jedno osuszenie. Suszarki do rąk WARMTEC świetnie zastępują ręczniki papierowe, tym samym pozwalają osiągać znaczne oszczędności, całkowicie likwidując problem śmieci po zużytych ręcznikach.


 

Suszarka do rąk WARMTEC MidiFlow
Automatyczna suszarka MidiFlow znakomicie zastępuje ręczniki papierowe. Ma niewielkie rozmiary i mocną obudowę z nierdzewnej stali szlachetnej, dlatego bardzo dobrze sprawdza się w obiektach użyteczności publicznej, jak np. toalety publiczne, łazienki restauracyjne, stacje benzynowe, bary, urzędy i placówki oświatowe, a także mieszkania prywatne. Elektryczna suszarka do rąk MidiFlow działa w pełni automatycznie dzięki elektronice zbliżeniowej na podczerwień - uruchomienie następuje w momencie zbliżenia rąk do wylotu powietrza. MidiFlow jest najcichszą i najtańszą suszarką do rąk wśród suszarek WARMTEC z metalową obudową. Idealnie sprawdzi się w łazienkach o dużej intensywności użytkowania, a także w miejscach, gdzie parametr głośności ma znaczenie, np. obok pomieszczeń konferencyjnych. MidiFlow to lekkie urządzenie, co ma istotne znaczenie w przypadku montażu na cienkich ścianach np. z płyt kartonowo-gipsowych. Estetyczny wygląd suszarki MidiFlow pozwala z powodzeniem wkomponować ją w wystrój każdej łazienki.

Zalety automatycznej suszarki do rąk WARMTEC MidiFlow:
- „wandaloodporna” obudowa ze stali nierdzewnej (mat),
- wyjątkowo cicha praca,
- higieniczny, bezdotykowy start i stop,
- nowoczesna stylistyka,
- prosty montaż,
- ekonomiczna eksploatacja,
- wysoka trwałość i jakość wykonania,
- estetyczna stylistyka,
- nie wymaga konserwacji,
- 2 lata gwarancji „door-todoor”.

Oszczędności ?
Użytkowanie automatycznej suszarki do rąk WARMTEC MidiFlow jest w skali roku prawie 4 razy tańsze od kosztów stosowania ręczników papierowych typu ZZ przy założeniu 100 cykli suszenia w ciągu doby i użycia średnio 3 listków ręcznika na jedno osuszanie. Automatyczna suszarka do rąk WARMTEC z powodzeniem zastępuje ręczniki papierowe, tym samym pozwala osiągnąć znaczne oszczędności, całkowicie likwidując problem produkcji śmieci ze zużytych ręczników.


 

Suszarka do rąk WARMTEC BarrelFlow ABS Biała
Suszarka BarrelFlow ABS znakomicie zastępuje ręczniki papierowe. Cechuje się bardzo solidną konstrukcją. Działa w pełni automatycznie dzięki elektronice zbliżeniowej na podczerwień – włącza się w momencie zbliżenia rąk do wylotu powietrza. BarrelFlow ABS ma klasyczną, mocną i sprawdzoną konstrukcję o dużej trwałości i niezawodności. Posiada jedną z najmocniejszych grzałek na rynku, która razem z silną dmuchawą pozwalają skutecznie wysuszyć dłonie w ok. 15 sekund. Prędkość wydmuchiwanego powietrza osiąga ponad 100 km/h. Mocna obudowa z grubego tworzywa ABS występuje w dwóch kolorach: białym i srebrnym. Biały połysk obudowy idealnie pasuje do zazwyczaj białej armatury ceramicznej, a kolor srebrny obudowy imituje INOX. BarrelFlow posiada chromowaną i obrotową dyszę. Wewnątrz opływowej obudowy pracuje jeden z najbardziej wytrzymałych silników na rynku. Ten model suszarki opcjonalnie może służyć jako bardzo mocna suszarka basenowa do włosów – Producent w tym celu na życzenie dodaje przycisk PUSH start/stop. Estetyka i wzornictwo suszarki BarrelFlow ABS sprawiają, że to urządzenie idealnie komponuje się z wystrojem każdej łazienki.
Zalety automatycznej suszarki do rąk WARMTEC BarrelFlow ABS:
- duża moc i krótki czas suszenia,
- optymalny poziom dźwięku,
- higieniczne, bezdotykowe włączanie i wyłączanie,
- trwała obudowa z tworzywa ABS,
- wysoka jakość wykonania,
- klasyczna stylistyka,
- prosty montaż,
- ekonomiczna eksploatacja,
- nie wymaga konserwacji,
- 3 lata gwarancji „door-to-door”.

Oszczędność
Użytkowanie automatycznej suszarki do rąk WARMTEC BarrelFlow ABS jest w skali roku ponad 5 razy tańsze od kosztów uzupełniania ręczników papierowych typu ZZ przy założeniu 100 cykli suszenia w ciągu doby i zużycia średnio 3 listków ręcznika na jeden cykl suszenia. Automatyczna suszarka do rąk WARMTEC z powodzeniem zastępuje ręczniki papierowe, tym samym pozwala na znaczne oszczędności.

 

Suszarka do rąk WARMTEC BarrelFlow PRO (Mat lub Połysk)
Suszarka BarrelFlow PRO znakomicie zastępuje ręczniki papierowe. Cechuje się „wandaloodporną” konstrukcją. Dzięki  obudowie ze stali i wysokiej trwałości podzespołów znakomicie sprawdzi się w obiektach o dużej intensywności użytkowania. Suszarka działa w pełni automatycznie dzięki elektronice zbliżeniowej na podczerwień – włącza się w momencie zbliżenia rąk do wylotu dyszy. BarrelFlow PRO ma klasyczną, sprawdzoną budowę, opartą na wytrzymałym silniku, który w połączeniu z grzałką o bardzo dużej mocy, gwarantuje skuteczne suszenie rąk w ok. 15 sekund. Podmuch ciepłego powietrza osiąga prędkość ponad 100 km/h. Mocna metalowa obudowa ze stali szlachetnej, szczotkowanej jest odporna na korozję i odkształcenia mechaniczne. Seria suszarek BarrelFlow posiada praktyczną, obrotową dyszę, pokrytą błyszczącym chromem, co pozytywnie wpływa na estetykę. Do wyboru są wersje w obudowach ze stali szczotkowanej (wersja Mat) lub polerowanej (wersja Połysk). Stylistyka i wzornictwo suszarki BarrelFlow PRO idealnie komponują się z wystrojem każdej toalety i łazienki.

Zalety automatycznej suszarki do rąk WARMTEC BarrelFlow PRO
- duża moc i krótki czas suszenia,
- „wandaloodporna” obudowa z trwałej stali nierdzewnej,
- optymalny poziom hałasu,
- higieniczne, bezdotykowe włączanie i wyłączanie,
- duża trwałość podzespołów,
- wysoka jakość wykonania,
- klasyczna stylistyka,
- prosty montaż,
- ekonomiczna eksploatacja,
- nie wymaga konserwacji,
- 3 lata gwarancji „door-to-door”.

Oszczędności
Użytkowanie automatycznej suszarki do rąk WARMTEC BarrelFlow PRO jest w skali roku ponad 5 razy tańsze od kosztów stosowania ręczników papierowych typu ZZ przy założeniu 100 cykli suszenia w ciągu doby i użycia średnio 3 listków ręcznika na jedno osuszanie. Suszarki do rąk marki WARMTEC z powodzeniem zastępuje ręczniki papierowe, tym samym pozwalają osiągać znaczne oszczędności, całkowicie likwidując problem śmieci po zużytych ręcznikach.


 

Suszarka do rąk WARMTEC BarrelFlow PUSH
Suszarka BarrelFlow PUSH znakomicie zastępuje ręczniki papierowe. Dzięki „wandaloodpornej” obudowie i bardzo trwałej konstrukcji świetnie sprawdza się w łazienkach o dużej intensywności użytkowania. Cechuje się wyjątkowo solidną konstrukcją. W odróżnieniu od innych suszarek serii BarrelFlow, model PUSH posiada przycisk, który ręcznie uruchamia urządzenie na ok. 25 sekund. W tym czasie strumień ciepłego powietrza o prędkości powyżej 100 km/h pozwala skutecznie osuszyć dłonie w ok. 15 sekund. Ponowne naciśnięcie przycisku w trakcie pracy powoduje wcześniejsze wyłączenie się suszarki. BarrelFlow PUSH ma klasyczną, sprawdzoną budowę opartą na jednym z najbardziej wytrzymałych silników, który w połączeniu z grzałką o dużej mocy gwarantuje wysoką wydajność. Mocna obudowa ze stali nierdzewnej, szczotkowanej, jest odporna na korozję i odkształcenia mechaniczne. Praktyczna obrotowa dysza oraz przycisk „start/stop” zostały pokryte błyszczącym chromem, co zdecydowanie polepsza wrażenia estetyczne. Wzornictwo suszarki BarrelFlow PUSH idealnie komponuje się z wystrojem każdej toalety i łazienki.

Zalety automatycznej suszarki do rąk WARMTEC BarrelFlow PUSH
- duża moc i krótki czas suszenia,
- „wandaloodporna” obudowa z trwałej stali nierdzewnej,
- optymalny poziom hałasu,
- wygodny przycisk „start/stop” (tzw. PUSH button),
- duża trwałość podzespołów,
- wysoka jakość wykonania,
- klasyczna stylistyka,
- prosty montaż,
- ekonomiczna eksploatacja,
- nie wymaga konserwacji,
- 3 lata gwarancji „door-to-door”.

Oszczędności
Użytkowanie automatycznej suszarki do rąk WARMTEC BarrelFlow PUSH jest w skali roku ponad 5 razy tańsze od kosztów stosowania ręczników papierowych typu ZZ przy założeniu 100 cykli suszenia w ciągu doby i użycia średnio 3 listków ręcznika na jedno osuszanie. Suszarki do rąk WARMTEC z powodzeniem zastępują ręczniki papierowe, tym samym pozwalają osiągać znaczne oszczędności, całkowicie likwidując problem śmieci po zużytych ręcznikach.

 

Suszarka do rąk WARMTEC model AirBlader
Suszarka AirBlader wyśmienicie zastępuje ręczniki papierowe. Dzięki wysokowydajnej dmuchawie, metalowej obudowie i trwałej konstrukcji znakomicie sprawdza się w łazienkach o bardzo dużej intensywności użytkowania. Elektryczna suszarka WARMTEC AirBlader działa w pełni automatycznie dzięki czujnikowi na podczerwień – włącza się w momencie zbliżenia rąk do dyszy, której specjalny kształt zwiększa prędkość strumienia ciepłego powietrza do zawrotnej prędkość ponad 324 km/h. Pozwala to skrócić czas skutecznego suszenia dłoni do zaledwie 10 sekund przy mniejszym zapotrzebowaniu na energię. AirBlader cechuje się nowoczesną konstrukcją opartą na wytrzymałym silniku wysokoobrotowym, którego wydajność jest wielokrotnie większa od tradycyjnych silników elektrycznych nawet o większej mocy. Te cechy decydują o wyjątkowo ekonomicznej eksploatacji, a w połączeniu z opływową, zwartą obudową ze stali nierdzewnej, plasują to urządzenie w klasie wyższej nowoczesnych suszarek do rąk. Łagodna linia kształtu obudowy idealnie komponuje się z każdą łazienką.

Zalety automatycznej suszarki do rąk WARMTEC AirBlader:
- wydajny i nowoczesny silnik wysokoobrotowy,
- specjalny kształt dyszy zwiększa siłę dmuchawy,
- niski pobór energii elektrycznej,
- wyjątkowo ekonomiczna eksploatacja,
- bardzo krótki czas suszenia,
- „wandaloodporna” obudowa ze stali nierdzewnej,
- duża trwałość podzespołów,
- bardzo wysoka jakość wykonania,
- nowoczesna stylistyka,
- prosty montaż,
- nie wymaga konserwacji,
- 3 lata gwarancji „door-to-door”.

Oszczędności ?
Użytkowanie automatycznej suszarki do rąk WARMTEC AirBlader jest w skali roku ponad 13 razy tańsze od kosztów stosowania ręczników papierowych typu ZZ przy założeniu 100 cykli suszenia w ciągu doby i użycia średnio 3 listków ręcznika na jedno osuszanie. Automatyczna suszarka do rąk marki WARMTEC z powodzeniem zastępuje ręczniki papierowe, tym samym pozwala osiągnąć znaczne oszczędności, całkowicie likwidując problem produkcji śmieci ze zużytych ręczników.

 

Suszarka do rąk WARMTEC InnoFlow
Suszarka InnoFlow wyróżnia się idealnie lustrzanym połyskiem i piękną linią obudowy z polerowanego stopu aluminium, całkowicie odpornego na korozję. Ta stosunkowo niewielka suszarka cechuje się nowoczesną konstrukcją opartą na bardzo wydajnym silniku wysokoobrotowym, który z niedużej mocy generuje ogromną wydajność dmuchawy przy zaskakująco niskim poborze energii. Atutem InnoFlow jest duża prędkość podmuchu rzędu prawie 290 km/h. Tak wspaniałe parametry są po części udziałem specjalnie ukształtowanej dyszy, która dzieli strumień powietrza na kilkanaście kanałów ciśnieniowych. O ekskluzywności modelu InnoFlow świadczy również dodatkowa funkcja jonizatora powietrza oraz wbudowany filtr siatkowy powietrza zasysanego. W suszarce InnoFlow można również łatwo wyłączyć grzałkę, co dodatkowo zmniejsza i tak niski pobór energii. Kolejna niespotykana funkcja tej innowacyjnej konstrukcji to zastosowanie wymiennych wkładów zapachowych. Wszystkie te cechy wynoszą model InnoFlow do ścisłej czołówki najbardziej nowoczesnych i ekskluzywnych suszarek do rąk, z tą różnicą, że InnoFlow jest teraz dostępny za cenę nieporównywalnie niższą niż konkurencyjne urządzenia tej klasy.
Zalety automatycznej suszarki do rąk WARMTEC InnoFlow
- innowacyjna stylistyka i piękna linia lustrzanej obudowy,
- bardzo wydajny silnik wysokoobrotowy,
- krótki czas suszenia,
- bardzo niski pobór energii,
- opcja pracy bez grzałki,
- wyjątkowo ekonomiczna eksploatacja,
- „wandaloodporna” i nierdzewna obudowa ze stopu aluminium,
- możliwość stosowania wkładów zapachowych,
- wbudowany jonizator powietrza,
- znakomita jakość wykonania,
- nie wymaga konserwacji,
- 3 lata gwarancji „door-to-door”.

Oszczędności
Użytkowanie automatycznej suszarki do rąk WARMTEC InnoFlow jest w skali roku ponad 16 razy tańsze od kosztów stosowania ręczników papierowych typu ZZ przy założeniu 100 cykli suszenia w ciągu doby i użycia średnio 3 listków ręcznika na jedno osuszanie. Suszarki do rąk WARMTEC z powodzeniem zastępują ręczniki papierowe, tym samym pozwalają osiągać znaczne oszczędności, całkowicie likwidując problem śmieci po zużytych ręcznikach.

 

Suszarka do rąk WARMTEC MidiFlow
Suszarka MidiFlow znakomicie zastępuje ręczniki papierowe. Ma niewielkie rozmiary i mocną obudowę z nierdzewnej stali szlachetnej, dlatego bardzo dobrze sprawdza się w obiektach ogólnodostępnych, jak toalety publiczne, bary, restauracje, stacje benzynowe, a także urzędy i placówki oświatowe. Elektryczna suszarka do rąk MidiFlow działa w pełni automatycznie dzięki elektronice zbliżeniowej na podczerwień - uruchomienie następuje w momencie zbliżenia rąk do wylotu powietrza. MidiFlow jest najcichszą i najtańszą suszarką do rąk wśród suszarek WARMTEC z metalową obudową. Idealnie sprawdzi się w miejscach, gdzie parametr głośności ma znaczenie, np. w obiektach konferencyjnych lub żłobkach, przedszkolach i szkołach. MidiFlow to lekkie urządzenie, co ma istotne znaczenie w przypadku montażu na cienkich ścianach np. z płyt kartonowo-gipsowych. Estetyczny wygląd suszarki MidiFlow pozwala z powodzeniem wkomponować ją w wystrój każdej łazienki. Niewątpliwą zaletą tego modelu jest fakt, iż Producent WARMTEC zadbał o dostępność kilku wersji obudowy: stal (mat lub połysk) oraz tworzywo ABS (biały lub srebrny).

Zalety automatycznej suszarki do rąk WARMTEC MidiFlow:
- „wandaloodporna” obudowa ze stali nierdzewnej,
- wyjątkowo cicha praca,
- higieniczny, bezdotykowy start i stop,
- prosty montaż,
- ekonomiczna eksploatacja,
- wysoka trwałość i jakość wykonania,
- estetyczna stylistyka,
- nie wymaga konserwacji,
- 3 lata gwarancji „door-todoor”.

Oszczędności
Użytkowanie automatycznej suszarki do rąk WARMTEC MidiFlow jest w skali roku prawie 4 razy tańsze od kosztów stosowania ręczników papierowych typu ZZ przy założeniu 100 cykli suszenia w ciągu doby i użycia średnio 3 listków ręcznika na jedno osuszanie. Suszarki do rąk WARMTEC z powodzeniem zastępują ręczniki papierowe, tym samym pozwalają osiągać znaczne oszczędności, całkowicie likwidując przy tym problem śmieci po zużytych ręcznikach.

 

Suszarka do rąk WARMTEC MaxFlow
Suszarka MaxFlow wyśmienicie zastępuje ręczniki papierowe. Cechuje się bardzo nowoczesną i trwałą konstrukcją, opartą na bardzo wydajnym i ekonomicznym silniku wysokoobrotowym, który z niższej mocy generuje wielokrotnie większą wydajność niż tradycyjne silniki elektryczne. Start następuje w momencie zbliżenia rąk do dyszy, której specjalny kształt zwiększa prędkość strumienia powietrza do zawrotnej prędkość aż 324 km/h. Pozwala to wysuszyć dłonie w zaledwie 10 sekund. Powyższe cechy modelu MaxFlow przekładają się na bardzo niskie zapotrzebowanie urządzenia na energię. Dzięki metalowej obudowie, wysokiej wydajności i bardzo trwałej konstrukcji znakomicie sprawdzi się w łazienkach o dużej intensywności użytkowania. Mocna obudowa ze stali nierdzewnej szczotkowanej jest odporna na odkształcenia mechaniczne, a przy tym ma wbudowany sygnalizator świetlny w kształcie strzałki, który zmienia kolor w trakcie pracy (zielony/czerwony). Suszarka MaxFlow działa w pełni automatycznie dzięki czujnikom na podczerwień. Wyjątkowe zalety użytkowe i ciekawa stylistyka plasują to urządzenie w elitarnym gronie najlepszych klasycznych suszarek do rąk dostępnych na rynku. Dopracowana stylistycznie linia kształtu suszarki idealnie komponuje się w każdym obiekcie. Suszarka MaxFlow zadowoli najbardziej wymagających użytkowników, zwłaszcza że jest dostępna w kolorach czarny mat lub czerwony połysk.
Zalety automatycznej suszarki do rąk WARMTEC MaxFlow
- wydajny i nowoczesny silnik wysokoobrotowy,
- bardzo krótki czas suszenia,
- specjalny kształt dyszy zwiększa siłę dmuchawy,
- niski pobór energii – wysoka ekonomika pracy,
- „wandaloodporna” obudowa ze stali nierdzewnej,
- duża trwałość podzespołów,
- bardzo wysoka jakość wykonania,
- ponadczasowa stylistyka,
- 3 wersje kolorystyczne (stal szczotkowana, czarny mat, czerwony połysk),
- prosty montaż,
- nie wymaga konserwacji,
- 3 lata gwarancji „door-to-door” z opcją przedłużenia do 5 lat.

Oszczędności
Użytkowanie automatycznej suszarki do rąk WARMTEC MaxFlow jest w skali roku ponad 13 razy tańsze od kosztów stosowania ręczników papierowych typu ZZ przy założeniu 100 cykli suszenia w ciągu doby i użycia średnio 3 listków ręcznika na jedno osuszanie. Suszarki do rąk WARMTEC z powodzeniem zastępują ręczniki papierowe, tym samym pozwalają osiągać znaczne oszczędności, całkowicie likwidując problem śmieci po zużytych ręcznikach.

 

Kieszeniowa suszarka do rąk WARMTEC JetFlow 1650 (Biała lub Srebrna)
Suszarka kieszeniowa JetFlow 1650 to idealne połączenie nowoczesności, wydajności, oszczędności i innowacyjnej technologii. W tym modelu suszarki producent zastosował ultranowoczesny, bezszczotkowy silnik prądu stałego, który zapewnia wielokrotnie większą żywotność i wydajność niż tradycyjne silniki szczotkowe. Trwałość tej jednostki szacuje się na minimum 14 lat pracy bez utraty wydajności przy ok. 500 cyklach suszenia na dobę. Niezawodność suszarki potwierdza 3-letnia gwarancja producenta z możliwością przedłużenia do 5 lat. Bezszczotkowy silnik dmuchawy i specjalna konstrukcja otworów wylotowych rozpędzają strumień ciepłego powietrza do potężnej prędkości 340 km/h, co gwarantuje rekordowo krótki czas suszenia w zaledwie 7 sekund. Suszenie następuje dosłownie przez zdmuchnięcie cząstek wody ze skóry - tak krótki proces suszenia nie powoduje przesuszenia skóry, która nadal zachowuje optymalne nawilżenie. Zdmuchnięta woda spływa specjalnym kanałem do zbiornika w formie szuflady w dolnej części obudowy, co zapobiega tworzeniu się mokrych plam na podłodze i zacieków na urządzeniu. Model JetFlow 1650 ma obudowę z bardzo dobrej jakości tworzywa ABS. O wysoką higienę i czystość pracy dba wymienny filtr HEPA i antybakteryjne powłoki komory suszenia, która jest podświetlana diodami LED. Urządzenie ma możliwość ustawienia jednego z dwóch trybów pracy: z włączoną lub wyłączoną grzałką (bardzo ekonomiczna opcja - znacznie obniża pobór energii). Dodatkowym udogodnieniem jest dwustopniowe ustawienie mocy dmuchawy: pełna lub zmniejszona, co nie tylko obniża pobór energii, ale też wyraźnie zmniejsza poziom dźwięku. Suszarka kieszeniowa JetFlow 1650 jest dostępna w dwóch kolorach obudowy, białym lub srebrnym.
Zalety automatycznej suszarki do rąk WARMTEC JetFlow 1650
- wyjątkowo ekonomiczna i proekologiczna eksploatacja,
- rewelacyjnie niski pobór energii przy wyjątkowo wysokiej wydajności,
- rekordowo krótki czas suszenia,
- antybakteryjna powłoka komory suszenia,
- filtr HEPA powietrza zasysanego,
- urządzenie przyjazne dla dłoni - nie przesusza skóry,
- wyjątkowo żywotny i niezawodny silnik bezszczotkowy,
- obudowa z wysokiej jakości trwałego tworzywa ABS,
- efekt świetlny – niebieskie diody LED w kieszeni,
- innowacyjna i nowoczesna stylistyka,
- higieniczne, bezdotykowe włączanie i wyłączanie,
- 2 tryby pracy do wyboru z grzałką lub bez,
- 2 tryby ustawienia mocy dmuchawy: pełny lub zmniejszony (cicha praca),
- 3 lata gwarancji „door-to-door” z opcją przedłużenia na 5 lat.

Oszczędności
Użytkowanie kieszeniowej suszarki do rąk WARMTEC JetFlow 1650 jest w skali roku ponad 20 razy tańsze od kosztów stosowania ręczników papierowych typu ZZ przy założeniu 100 cykli suszenia w ciągu doby i użycia średnio 3 listków ręcznika na jedno osuszanie. Suszarki do rąk WARMTEC idealnie zastępują ręczniki papierowe, tym samym pozwalają osiągać znaczne oszczędności, całkowicie likwidując problem śmieci po zużytych ręcznikach.

 

Kieszeniowa suszarka do rąk WARMTEC JetFlow Exclusive
JetFlow Exclusiv to flagowy model w ofercie suszarek marki WARMTEC, następca znanego wcześniej modelu JetFlow Prestige. Idealnie łączy w sobie ultranowoczesną technologię, niespotykaną wydajność, super-trwałość, zaskakującą oszczędność i innowacyjną stylistykę. W tym prestiżowym modelu producent zastosował super-wydajny, bezszczotkowy silnik prądu stałego, który zapewnia wielokrotnie większą żywotność w porównaniu z tradycyjnymi silnikami szczotkowymi - trwałość jednostki szacuje się na minimum 14 lat pracy bez utraty wydajności przy ok. 500 cyklach suszenia na dobę. Niezawodność suszarki potwierdza 3-letnia gwarancja producenta z możliwością przedłużenia do 5 lat. Bardzo wydajny silnik dmuchawy i specjalna konstrukcja otworów powietrznych pozwalają wygenerować szaloną prędkość powietrza, większą od siły cyklonu. Potężny podmuch 340 km/h gwarantuje rekordowo krótki czas suszenia rąk w zaledwie 7 sekund. Suszenie następuje poprzez zdmuchnięcie cząstek wody ze skóry w tak krótkim czasie, że strumień powietrza nie powoduje przesuszenia dłoni. Zdmuchnięta woda spływa z kieszeni do zbiornika w formie szuflady w dolnej części obudowy, co zapobiega rozpryskom na podłodze i zaciekom na obudowie. Podczas pracy komora suszenia jest podświetlona niebieskim blaskiem LED. JetFlow Exclusive posiada przełącznik trybu pracy z grzałką lub bez, co dodatkowo ogranicza i tak już niski pobór energii. Model JetFlow Exclusive ma dopracowaną stylistycznie, nowoczesną i trwałą obudowę, której kluczowe elementy są ze stali nierdzewnej, pozostałe z wysokiej jakości tworzywa ABS. O higieniczność pracy dba wymienny filtr HEPA powietrza zasysanego oraz antybakteryjne powłoki komory suszenia. Filtr HEPA skutecznie oczyszcza powietrze w 99,97% z zanieczyszczeń mechanicznych i zatrzymuje komórki grzybów, pierwotniaków i bakterii oraz większość wirusów. Te cechy sprawiają, że suszarka kieszeniowa JetFlow Exclusive idealnie sprawdza się nie tylko w zwykłych łazienkach i toaletach, ale też w punktach gastronomicznych, placówkach medycznych oraz zakładach produkcji spożywczej, czyli wszędzie tam, gdzie wymagana jest wysoka higiena, sterylność i czystość. Dodatkowym atutem wizualnym tego ekskluzywnego urządzenia jest dostępność suszarek na zamówienie w innych kolorach.
Zalety automatycznej suszarki do rąk WARMTEC JetFlow Exclusive
- rekordowo krótki czas suszenia,
- rewelacyjnie niski pobór energii przy bardzo wysokiej wydajności,
- wyjątkowo ekonomiczna eksploatacja i wyłącznik grzałki,
- wymienny filtr HEPA (dezynfekcja powietrza w 99,97%),
- antybakteryjne powłoki komory suszenia,
- higieniczne, bezdotykowe włączanie i wyłączanie,
- trwała obudowa ze stali nierdzewnej i elementów z tworzywa ABS,
- suszarka bezpieczna dla dłoni - nie przesusza skóry,
- niezawodny bezszczotkowy silnik prądu stałego,
- żywotność silnika minimum 14 lat,
- podświetlenie LED komory suszenia,
- super-nowoczesne wzornictwo,
- dostępna na zamówienie w innych kolorach,
- 3 lata gwarancji „door-to-door” z opcją przedłużenia na 5 lat.

Oszczędności
Użytkowanie kieszeniowej suszarki do rąk WARMTEC JetFlow Exclusive jest w skali roku prawie 21 razy tańsze od kosztów stosowania ręczników papierowych typu ZZ przy założeniu 100 cykli suszenia w ciągu doby i użycia średnio 3 listków ręcznika na jedno osuszanie. Automatyczna suszarka do rąk WARMTEC idealnie zastępuje ręczniki papierowe, tym samym pozwala osiągać znaczne oszczędności, całkowicie likwidując problem nadprodukcji i utylizacji śmieci z papierowych ręczników.


Dlaczego WARMTEC ?
Suszarki marki WARMTEC to urządzenia produkowane z najwyższej jakości materiałów. W ofercie znajduje się bardzo duży wybór urządzeń o różnych parametrach spełniających oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Kupując suszarkę marki WARMTEC mają Państwo gwarancję pełnej satysfakcji. Urządzenia objęte są gwarancją "door-to-door" – oznacza to, że w przypadku usterki transport do serwisu i ponowna dostawa są dla klienta bezpłatne. Szybki i profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz dostęp do wszystkich części zamiennych są atutami firmy WARMTEC.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Darmowe liczniki
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego