Krystal - Mag-Chem kielce Profesjonalne środki czystości i kosmetyki samochodowe

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Czystość > Chemia gospodarcza
KRYSTAL Pine Sanan 1L

Krystal Pine Sanan 1 L / 5 L

Preparat czyszczący, niszczący wszystkie bakterie, likwidujący niemiłe zapachy i wybielający tkaniny.
Połączone działanie tenzydów i domieszki z wybielającym
i właściwościami predysponuje produkt do szerokiego użycia.
Jest właściwy zarówno do
WC, pisuarów, umywalek, wanien, zlewozmywaków, glazury, powierzchni roboczych itp

   Silne właściwości wybielające
   Dezynfekcja z deklarowaną skutecznością
   Wykorzystywany w przemyśle spożywczym, medycznym, rolnictwie lub w gospodarstwie domowym
   Bakteriobójczy = bakterie G+ i G- włącznie z TBC
   Grzybobójczy = większość grzybów mikroskopijnych
   Wirusobójczy = HBV, HIV, rotawirusy
   Nadaje się do dezynfekcji często używanych powierzchni
   Usuwa tłuste zanieczyszczenia, mocny brud oraz plamy
   Gęsty żel zapewnia oszczędne użycie – pine fresh
   Duża ilość piany zwiększa właściwości nawilżające – pine fresh


Instrukcja obsługi:Roztwór należy dozować na brudne miejsca i pozostawić go na nich 2-3 minuty, Do wybielania tkanin należy przygotować roztwór z 10 ml preparatu na 5 litrów wody a nastepnie poczekać aż roztwór zacznie działać. Następnie pranie dokładnie wypłukać w czystej wodzie. Do czyszczenia dużych powierzchni najlepiej użyć 3 miarki /60ml/do 5 litrów wody następnie wyczyścić . Do dezynfekcji dużych przestrzeni w przemyśle spożywczym i zakładach rolniczych (działanie bakteriobójcze) przygotować roztwór z 0,2L Sananu i 10L letniej wody. Aby działanie było szybsze i bardziej skuteczne, temperatura wody powinna wynosić 45°C – 60°C. Pozostawić na dezynfekowanej powierzchni, aby środek mógł zadziałać przez co najmniej 60 min. Do dezynfekcji kojców (działanie bakteriobójcze), np. psów i kotów, przygotować roztwór z 0,1L na 10L ciepłej wody. Pozostawić, aby środek mógł zadziałać przez co najmniej 60 min. Do likwidacji wirusów (działanie wirusobójcze) kulawki i pryszczycy przygotować roztwór z 1L na 10L ciepłej wody. Pozostawić, aby środek mógł zadziałać przez co najmniej 15 min. W celu podwyższenia skuteczności działania dezynfekującego, zalecamy wcześniej usunąć zanieczyszczenia organiczne z powierzchni i przedmiotów oraz przemyć je roztworem z zawartością detergentów, np. Krystal do podłóg lub Krystal do naczyń.

KRYSTAL Krem czyszczący 600g

Wyróznia się doskonałym usuwaniem zanieczyszczeń, nawet z najbardziej zabrudzonych naczyń, blatów roboczych oraz innych miejsc w gospodarstwie domowym włącznie z piekarnikiem. Substancje skrobiące pomagają w skutecznym czyszczeniu, a jego delikatny skład zapobiega porysowaniu powierzchni.

- do czyszczenia kuchenek ceramicznych
- do czyszczenia naczyń ze stali nierdzewnej
- nie rysuje nawet najbardziej delikatnych powierzchni

Instrukcja: Preparat nanieść na zanieczyszczone miejsce, zetrzeć miękką gąbką i opłukać wodą.

KRYSTAL PROSZEK CZYSZCZĄCY 600g

KRYSTAL PROSZEK CZYSZCZĄCY 600g
Preparat przeznaczony do czyszczenia zlewów kuchennych, naczyń kuchennych, wanien, umywalek i płytek ceramicznych. Krystal, dzięki swej recepturze, jest zaliczany do najdelikatniejszych sypkich środków czyszczących, które nie rysują nawet powierzchni kuchenek ceramicznych.

- Klasyczny środek z dodatkiem wybielającym
- Do usuwania przypalonych warstw

Instrukcja użycia: Preparat nanieść na zanieczyszczone miejsce, zetrzeć miękką gąbką a następnie opłukać wodą. Brudne miejsce przed naniesieniem preparatu należy zwilżyć.KRYSTAL SANAN KLASIK 1 L

P
reparat dezynfekcyjny z zawartością 49 g/l aktywnego chloru. To zatwierdzony preparat weterynaryjny nr j. 070-01C, zatwierdzony środek dezynfekcyjny nr j. 30 2179, który skutecznie likwiduje bakterie, glony, grzyby niższe oraz wirusy. Usuwa niemiłe zapachy, odbarwia i wybiela tkaniny.

   Silne właściwości wybielające
   Dezynfekcja o deklarowanej skuteczności
   Wykorzystywany w przemyśle spożywczym, zdrowotnym, rolnictwie lub w gospodarstwie domowym
   Bakteriobójczy = bakterie G+ i G- włącznie z TBC
   Grzybobójczy = większość grzybów mikroskopijnych
   Wirusobójczy = HBV, HIV, rotawirusy
   Nadaje się do dezynfekcji często używanych powierzchni
   Usuwa tłuste zanieczyszczenia, wżarty brud oraz plamy

Instrukcja obsługi: Do wybielania bielizny należy przygotować roztwór z 0,3 litra Sananu oraz 40 litrów wody. Następnie pranie dokładnie wypłukać w czystej wodzie. Do czyszczenia i dezynfekcji podłóg (działanie bakteriobójcze), mebli, naczyń kuchennych i sanitarnych przygotować roztwór z 1L Sananu i 10L wody. Pozostawić, aby środek mógł zadziałać przez co najmniej 10 min. Do likwidacji glonów (działanie grzybobójcze) na basenach należy dawkować 25 ml/m3 w odstępach tygodniowych, za pierwszym razem dawkować 50 ml/m3. W wypadku basenów otwartych stosować podwójną dawkę. Do likwidacji pleśni oraz mikroskopijnych grzybów włóknistych (działanie grzybobójcze) należy przygotować roztwór z 1L Sananu i 10L letniej wody. Pozostawić, aby środek mógł zadziałać przez co najmniej 15 min. Do dezynfekcji dużych przestrzeni w przemyśle spożywczym i zakładach rolniczych (działanie bakteriobójcze) należy przygotować roztwór z 0,2L Sananu i 10L letniej wody. Aby działanie było szybsze i bardziej skuteczne, temperatura wody powinna wynosić 45°C – 60°C. Pozostawić na dezynfikowanej powierzchni, aby środek mógł zadziałać przez co co najmniej 60 min. Do dezynfekcji kojców (działanie bakteriobójcze), np. psów i kotów, przygotować roztwór z 0,1L na 10L ciepłej wody. Pozostawić, aby środek mógł zadziałać przez co najmniej 60 min. Do likwidacji wirusów (działanie wirusobójcze) kulawki i pryszczycy przygotować roztwór z 1L na 10L ciepłej wody. W celu podwyższenia skuteczności działania dezynfekującego, zalecamy wcześniej usunąć zanieczyszczenia organiczne z powierzchni i przedmiotów oraz przemyć je roztworem z zawartością detergentów, np. Krystal do podłóg lub Krystal do naczyń
pH koncentratu: 12 – 13

KRYSTAL SANAN ANTYPLEŚNIOWY 1 L

D
ezynfekcyjny preparat z zawartością 49 g/l aktywnego chloru. To zatwierdzony preparat weterynaryjny nr j. 070-01C, zatwierdzony środek dezynfekcyjny nr j. 30 2179, który skutecznie likwiduje bakterie, glony, grzyby niższe oraz wirusy. Usuwa niemiłe zapachy, odbarwia i wybiela tkaniny.

   Silne właściwości wybielające
   Dezynfekcja o deklarowanej skuteczności
   Wykorzystywany w przemyśle spożywczym, zdrowotnym, rolnictwie lub w gospodarstwie domowym
   Bakteriobójczy = bakterie G+ i G- włącznie z TBC
   Grzybobójczy = większość grzybów mikroskopijnych
   Wirusobójczy = HBV, HIV, rotawirusy
   Nadaje się do dezynfekcji często używanych powierzchni
   Usuwa tłuste zanieczyszczenia, wżarty brud oraz plamy
   Gęsty żel zapewnia oszczędne użycie – pine fresh
   Dobrze dobrany zapach ułatwia komfort pracy

Instrukcja obsługi: Do wybielania tkanin należy przygotować roztwór z 0,3 litra Sananu oraz 40 litrów wody. Następnie pranie dokładnie wypłukać w czystej wodzie. Do czyszczenia i dezynfekcji podłóg (działanie bakteriobójcze), mebli, naczyń kuchennych i sanitarnych przygotować roztwór z 1L Sananu i 10L wody. Pozostawić, aby środek mógł zadziałać przez co najmniej 10 min. Do likwidacji glonów (działanie grzybobójcze) na basenach należy dawkować 25 ml/m3 w odstępach tygodniowych, za pierwszym razem dawkować 50 ml/m3. W wypadku basenów otwartych stosować podwójną dawkę. Do likwidacji pleśni oraz mikroskopijnych grzybów włóknistych (działanie grzybobójcze) należy przygotować roztwór z 1L Sananu i 10L letniej wody. Pozostawić, aby środek mógł zadziałać przez co najmniej 15 min. Do dezynfekcji dużych przestrzeni w przemyśle spożywczym i zakładach rolniczych (działanie bakteriobójcze) należy przygotować roztwór z 1L Sananu i 10L letniej wody. Aby działanie było szybsze i bardziej skuteczne, temperatura wody powinna wynosić 45°C – 60°C. Pozostawić na dezynfikowanej powierzchni, aby środek mógł zadziałać przez co co najmniej 60 min. Do dezynfekcji kojców (działanie bakteriobójcze), np. psów i kotów, przygotować roztwór z 0,1L na 10L ciepłej wody. Pozostawić, aby środek mógł zadziałać przez co najmniej 60 min. Do likwidacji wirusów (działanie wirusobójcze) pryszczycy przygotować roztwór z 1L na 10L ciepłej wody.Następnie pozostawić przez około 15 minut. W celu podwyższenia skuteczności działania dezynfekującego, zalecamy wcześniej usunąć zanieczyszczenia organiczne z powierzchni i przedmiotów oraz przemyć je roztworem z zawartością detergentów, np. Krystal do podłóg lub Krystal do naczyń.


pH koncentratu: 12-13

KRYSTAL WC KWAŚNY NA CERAMIKĘ NIEBIESKI 750ml

KRYSTAL WC KWAŚNY NA CERAMIKĘ NIEBIESKI 750ml

U
suwa rdzę oraz kamień wodny, da sobie radę również ze starymi nawarstwieniami zanieczyszczeń mechanicznych.

- Skutecznie radzi sobie z grubymi warstwami kamienia wodnego
- Nowy przyjemniejszy zapach
- O 15% większa siła dzięki nowej kombinacji surowców
- Duży połysk ceramiczny
Instrukcja stosowania: Aplikować wprost na zanieczyszczone powierzchnie, pozostawić przez kilka minut, aby środek mógł zadziałać, następnie zetrzeć gąbką lub opłukać wodą.

KRYSTAL WC kwaśny do stali nierdzewnej i ceramiki 750 m

KRYSTAL WC kwaśny do stali nierdzewnej i ceramiki 750 ml

Usuwa rdzę i kamień wodny, poradzi sobie także z trwałymi warstwami zanieczyszczeń mechanicznych. Nadaje się do czyszczenia WC, ceramiki sanitarnej oraz płytek ceramicznych.
Działa także pod powierzchnią wody

- Skutecznie radzi sobie z grubymi warstwami kamienia wodnego
- Duży połysk ceramiczny
Instrukcja stosowania: Aplikować wprost na zanieczyszczone powierzchnie, pozostawić przez kilka minut, aby środek mógł zadziałać a następnie zetrzeć gąbką lub opłukać strumieniem wody.

KRYSTAL do łazienek

W
ysokie stężenie substancji aktywnych oraz konsystencja preparatu Krystal do łazienek, predestynuje go do łatwego usuwania większych warstw kamienia wodnego, rdzy, grubszych warstw zanieczyszczeń mechanicznych oraz do zapewniania wysokiego połysku.
Jego inowacyjny skład i jakość surowców zapewnia komfort połączony z pewnością, że mamy do czynienia z produktym ekologicznym o wysokiej klasie użytkowej

- mocne działanie na kamień wodny i rdzę
- wysoki połysk z wodoodpornym efektem
- nowe właściwości poszerzone o siłę odtłuszczającą
- żółty odcień odpowiada kodowaniu kolorystycznemu w sprzątaniu profesjonalnym zgodnie z dyrektywami UE
- możliwość użycia na wszystkie materiały, kwasoodporny

Instrukcja użycia:
Aplikować wprost na zanieczyszczone powierzchnie za pomocą rozpryskiwacza pianotwórczego, poczekać aż do momentu gdy zacznie działać, zetrzeć za pomocą gąbki lub spłukać wodą. Używać kremu ochronnego Isolda.

KRYSTAL MLECZKO CZYSZCZĄCE 600g

C
echuje się doskonałymi właściwościami czyszczącymi, nawet w wypadku bardzo zabrudzonych naczyń, świetnie czyści powierzchnie używane jako miejsca pracy, usuwa bród ze wszystkich miejsc w kuchni łącznie z piekarnikiem. Substancje skrobiące (abrazyjne) pomagają w skutecznym czyszczeniu, a jego delikatny skład zapobiega porysowaniu powierzchni.
Instrukcja stosowania: Preparat nanieść na zabrudzone miejsce. Za pomocą miękkiej gąbki wyczyścić a następnie opłukać wodą. Przed użyciem wstrząsnąć.

- Możliwość stosowania na wszystkie materiały poza plastikiem
- Nie należy używać zbyt często na powierzchnie polerowane
- Nowy zapach

Instrukcja stosowania: Preparat nanieść na zanieczyszczone miejsce. Za pomocą miękkiej gąbki wyczyścić i opłukać wodą. Produkt nierozdziela się i nie osiada ma wysoką stabilność

 
Darmowe liczniki
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego