Mikalor - Mag-Chem kielce Profesjonalne środki czystości i kosmetyki samochodowe

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Auto > Opaski

MIKALOR to obecnie jeden z największych producentów opasek i obejm montażowych w Europie i na Świecie. Na światowych rynkach elementów złącznych obecna jest od roku 1943 z szeroką gamą wysokiej, jakości produktów, które zapewniają rozwiązania w zakresie montażu dostosowane do potrzeb nowoczesnego przemysłu. Główny zakład produkcyjny, w którym produkowany jest asortyment obejm i opasek zaciskowych do węży elastycznych, znajduje się w Sabadell, mieście oddalonym o 25 km od Barcelony. Najnowocześniejsze procesy produkcyjne, posiadające certyfikaty ISO 9001 i ISO 14001, gwarantują najlepszą na świecie ofertę obejm i opasek zaciskowych do węży elastycznych. Zastosowanie nowoczesnych procesów produkcyjnych umożliwiło firmie Mikalor osiągnięcie znaczącej pozycji w międzynarodowym przemyśle motoryzacyjnym, AGD i innych sektorach przemysłowych.

Kompleksowa oferta Mikalor zawiera najbardziej popularne opaski ślimakowe, ciśnieniowe  do układów wydechowych oraz szereg specjalistycznych opasek wykonanych z różnych materiałów które stosowane są w najtrudniejszych warunkach różnych gałęzi przemysłu.

Mikalor jako jedyny na świecie producent posiada w swojej ofercie opaskę  wykonaną w całości z Tytanu, której parametry pozwalają na zastosowanie jej w najbardziej wymagających warunkach jak na przykład w silnikach bolidów F1.  

Pełna oferta Mikalor zawiera kilka tysięcy indeksów opasek wykonanych z materiału od W1 do W5 które zapewniają kompleksowe rozwiązanie dla każdego najbardziej wymagającego zastosowania.  Oferta Katalogowa Mikalor

 
Darmowe liczniki
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego