Sanitariaty - Mag-Chem kielce Profesjonalne środki czystości i kosmetyki samochodowe

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Czystość > CLINEX > Sanitariaty
 

77-652 Clinex W3 Forte
Gotowy do użycia, silny preparat do mycia sanitariatów i łazienek

Właściwości produktu:
Gotowy do użycia, kwaśny preparat do gruntownego czyszczenia uporczywych zabrudzeń w sanitariatach i łazienkach. Do stosowania na wszystkich odpornych na działanie kwasów materiałach i nawierzchniach. Skutecznie usuwa rdzę, kamień wodny, osady wapienne oraz resztki mydła. Szczególnie zalecany do mycia muszli klozetowych, pisuarów, bidetów oraz umywalek. Likwiduje przykre zapachy urynowe.

Zastosowanie:
Środek przeznaczony do mycia wanien, brodzików, kabin natryskowych, armatury łazienkowej, elementów ze stali nierdzewnej, glazury, posadzek, fug, spoin cementowych.

Dostępne opakowania:
77-634 - butelka    1 L
77-652 - kanister  10 L


Sposób użycia:
Przed użyciem wstrząsnąć. Na zabrudzoną powierzchnię należy równomiernie nanieść preparat, dokładnie rozprowadzić, pozostawić na około 1 minutę, po czym powierzchnię zmyć bieżącą wodą. Preparat nie pozostawia smug, nie wymaga wycierania do sucha.


  
KARTA UŻYTKOWA

 

77-119 Clinex W3 Multi
Skoncentrowany preparat do codziennego mycia sanitariatów i łazienek

Właściwości produktu:
Wysokowydajny, skoncentrowany i szybko działający środek do codziennej pielęgnacji urządzeń sanitarnych kwaso- i wodoodpornych (np. muszle klozetowe, pisuary, bidety, umywalki z porcelany, ceramiki), do gruntownego mycia posadzek w halach przemysłowych, basenach kąpielowych, pomieszczeniach sanitarnych, doskonale sprawdza się do czyszczenia fug. Skutecznie usuwa kamień wodny, osady wapienne, cementowe, urynowe, rdzę, tłuszcze oraz pozostałości mydlane. Posiada przyjemny zapach.
PRODUKT POSIADA ATEST PZH HŻ/01576/01/2013
Zastosować odpowiedni roztwór preparatu w zależności od zastosowanej metody mycia. Nadaje się zarówno do ręcznego jak i maszynowego mycia (z użyciem Clinex Anti-Foam).

Zastosowanie:
Środek przeznaczony do mycia i odkamieniania urządzeń gastronomicznych (piece konwekcyjne, bemary, kotły warzelnicze itp.) do czyszczenia muszli klozetowych, pisuarów, bidetów, wanien, umywalek, kabin natryskowych, kafelek, otworów ściekowych, syfonów.

Dostępne opakowania:
77-076 - butelka    1 L
77-119 - kanister   5 L
77-120 - kanister  10 L


Sposób użycia:
Przed użyciem wstrząsnąć. Preparat nanieść na zabrudzoną powierzchnię, odczekać około jednej minuty, a następnie dokładnie spłukać wodą. W zależności od stopnia zabrudzenia czyszczonej powierzchni stosować odpowiednie rozcieńczenie z wodą.
Mycie powierzchni zmywalnych od 50-300ml/10l wody.
Umiarkowane zabrudzenia od 300ml/1l wody.
W przypadku silnych zabrudzeń zastosować stężony preparat
.

  
KARTA UŻYTKOWA

 

77-517 Clinex W3 Active BIO
Gotowy do użycia preparat do codziennego mycia sanitariatów i łazienek

Właściwości produktu:
Delikatny, kwaśny preparat myjący na bazie kwasy cytrynowego do codziennego mycia sanitariatów. Bezpieczny dla każdego rodzaju powierzchni, w tym elementów emaliowanych, akrylowych, chromowanych, niklowanych, plastikowych. Skutecznie usuwa typowe, napotykane w sanitariatach zabrudzenia i osady, np. resztki mydeł. Pozostawia delikatny, świeży zapach.
PRODUKT POSIADA ATEST PZH

Zastosowanie:
Przeznaczony do mycia wanien, brodzików, kabin natryskowych, armatury łazienkowej (urządzenia emaliowane), elementów ze stali nierdzewnej, muszli, pisuarów, umywalek (urządzenia ceramiczne i plastikowe), glazury, płytek ceramicznych, itp.

Dostępne opakowania:
77-512 - butelka    1 L
77-517 - kanister   5 L
77-518 - kanister  10 L


Sposób użycia:
Przed użyciem wstrząsnąć. Stosować bez rozcieńczania. Nanieść równomiernie na czyszczoną powierzchnię, pozostawić na czas nie mniejszy niż 1 minutę, przeszorować a następnie spłukać wodą.


  
KARTA UŻYTKOWA

 

Clinex LiquidSoap

Mydło w płynie

Właściwości produktu:
Clinex Liquid Soap to mydło w płynie będące mieszaniną łagodnych substancji myjących oraz składników chroniących skórę ludzką. Delikatnie nawilża i zabezpiecza skórę przed wysuszaniem i pękaniem. Jest bardzo wydajne w użyciu, posiada przyjemny zapach. Nie powoduje podrażnień.

Zastosowanie:
Mydło w płynie do mycia rąk.


Dostępne opakowania:
butelka    
0,5 L
kanister   5 L


  KARTA UŻYTKOWA

 
 

 Frezja 2000


Właściwości produktu:
Preparat do mycia rąk z dodatkiem substancji antybakteryjnej. Środek biobójczy.

Preparat usuwa zabrudzenia organiczne i nieorganiczne oraz florę
bakteryjną ze skóry rąk. Nie podrażnia skóry. Nadaje skórze rąk
gładkość. Dostępne opakowania:
  kanister   5 L

 
 
Darmowe liczniki
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego